| FataCuOchiiCaprui a întrebat:

Duminica am prima intalnire cu tipul pe care-l plac.Pentru ca nu putem sa ne vedem in oras ca sa nu ne vada nimeni(pastram totul secret deocamdata) vroiam sa ne intalnim pe garla.Vine si o prietena de-a mea cu prietenul ei.Problema e ca eu nu am mai fost pe la intalniri si nu am avut nici un prieten pana acum si nu prea vreau sa o fac lata(il plac mult si el ma place). Pentru ca nu am mai avut nici un prieten nici nu stiu sa sarut si nu vreau sa o dau in bara.Cu ce ar trebui sa ma imbrac sa arate bine dar sa fie si decent? ar trebui sa-i spuna ca nu am mai fost cu nimeni inaintea lui? sau sa las totul sa decurga normal?

4 răspunsuri:
| LULUTZAwhitYOU a răspuns:

Poti sa te imbraci cu o rochie lunga cam pana la genunchi si albastra.Despre intalnire, urmeaza-mi sfaturile:vorbeste despre cat de mult te bucuri ca esti cu el aici, si ca nu ai mai simtit asa ceva pentru nimeni. Apoi cand vrea sa te sarute ii spui:sunt emotionata, nu am mai iesit sau sarutat cu un baiat nici o data.Si apoi lasa l pe el sa te indrume.Succes.Funditza?

| Monna a răspuns:

Mai bine lasa totul sa decurga de la sine, sa fie ceva spontan. Si. fii naturala. Daca te place, te place asa cum esti.

| Miha a răspuns:

Pai daca el te place nu trebuie sa vii imbracata extraordinar, imbracate normal(o pereche de blugi, pantaloni scurti, o rochita, ce iti place tie cel mai mult). In privinta sarutului, toata lumea a avut primul sarut:p, totulva veni de la sine
bye:*

| geo_9931 a răspuns:

Mai bine te imbraci in stilul tau si sa lasi sa decurga normal
bafta m/