| anonim_4396 a întrebat:

deci sunt in dilema.am un coleg de clasa k care imi era ff bun prieten. d la un timp de vreme sa indepartat.problema e k eu il plac p el dar nu stiu daca el ma plc pe mine. eu acum sunt suparata pe el (motivul nu conteaza)de joi(8 dec). noi am dat test la religie saptamana trecuta sh lea adus profa azii. eu k el am luat 10(au mai luat sh altii 10 dar nu asta e important)sh el vn la mine la banca sh imi zice sa ne impakam ca am luat 10 sh ca sal iert ca ii pare rau etc.eu i-am intors spatele. el nimic.sh am zis sa-mi dea timp de gandire pana maine.sh pana am plecat d la scoala tot se baga in seama k mine dar eu nu ii acordam atentie. problema e ca noi nu am fost nikiodata un cuplu.doar ff buni pr. ce sa fac sa il iert? ma place? sfaturi va rog.

4 răspunsuri:
| crisiss a răspuns:

Cred ca si el te place pe tine dar nu e sigur de tine poate ar fi mai bine sa vb despre chestia asta amandoi fiindca se pare ca sunteti cam timizi.cred ca te place iar daca nu ii acorzi atentie el va observa si cu timpu isi da seama k il atragi

| xStayStrong a răspuns (pentru crisiss):

Da dar nu prea stiu ce sa-i spun.adica nu vreau sa-i spun eu ca-l plac vreau sa-i dau de inteles.

| crisiss a răspuns:

Tu vorbesti cu el adica ai vreo conversatie?

| AnonymWar a răspuns:

Eu zic ca te plece zi ce crede despre tine incearcati norocu