| xKtalyN a întrebat:

In primul rand sunt baiat si...as vrea sa incerc sa ma masturbez...ce efecte poate avea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Devii dependent, penisul devine maro, schimbari psihice(emotionale), pacatuiesti etc.
Pe scurt: lasa-te.

10 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NEGATIVE!

Dar, aşa cum spunea şi @Zapan_Sebastian_1995 : plăcute. laughing

Toate cele bune.

| Jakoban a răspuns:

Si ce mai stai are doar efecte pozitive cel negativ ar fi dependenta dar nu conteza incepe sa ii dai in cap fara grijiilaughing

| DorelExpertu a răspuns:

TI SE RIDICA SI SE UNFLAA DUPA VOMITA SE FACE MIC SI SE CULCA..., o sa iti fuga par de pe cap pe xyz
glumeam incearca si ai sa vezi.

| irrumator30 a răspuns:

E adevarat ca e pacat, si poate produce dependenta. Dar prin masturbare te autocunosti, iti cunosti mai bine limitele. In rest nu are alte efecte adverse. Have fun!

| Elliana534 a răspuns:

Placutelaughing)))))))))

| xKtalyN explică (pentru Elliana534):

Adica ce efecte rele poate avea!

| danielcoman32 a răspuns:

Uneori te ajuta, efectele sunt benefice, eu ma masturbez saptamanal la web cu diverse fete si femei.am si relatii reale, nu asa de dese.nu creaza dependenta.

| kim33 a răspuns:

Raspunsul tau aici...placeree

| GL88 a răspuns:

Odata ce 99, 9 % il practica ce efecte rele crezi ca ai putea avea?
fi serios.

| Crashy a răspuns:

Efecte speciale laughing