| LaLa15 a întrebat:

Sall, TPU. Iubesc un baiat, iar el sta cu sora mea mai mare, in fiecare zi mergem intr-un parc si stam pe banca, si suntem mai multi prieteni, atunci el se saruta cu sora mea, iar apoi ma tot priveste pe mine sau ma imita sau face ceva, sa-l bag in seama. Oare ma iubeste? voi ce credeti. Daca raspunzi, dau chestia aia mica si portocalie din coltul drept.love struck

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @LaLa15! Părerea mea este aceea că băiatul este îndrăgostiti de sora ta și datorită prezenței tale în preajma lor se folosește de maimuțăreli ca să mai umple timpul. Nu cred totuși că îl iubești, poate că-ți place doar. Eu în locul tău nu aș mai ieși cu ei, gândește-te cât de dezamăgită ar fi sora ta și, mai târziu vei avea chiar tu de suferit...
O zi cu zâmbet să ai și gânduri limpezi!

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E un nesimtit daca face asa ceva, cred ca vrea sa te sarute si pe tine apoi sa te ia la pat.

| butterfly27 a răspuns:

Buna,in primul rand eu zic k ar trebui sa stai de vb cu el si sa fii sincer si sa-l intrebi ce simte pentru tine.Doar k el e cu sora ta, si oricum ar fi...sunteti surori si sunt atatia alti baieti pe lumea asta, el e cu sora ta...sa-mi spui ce ai facut! te pup

| bunica18 a răspuns:

Eu as fi sincera cu sora mea si i-as spune ce simteu si ce gesturi mi se pare ca face el...NU as strica relatia dintre ei si as incerca sa merg cu alt grup de prieteni in parc

| LeeJiEun a răspuns:

Eu,as merge odata la el(spun asa daca as fi in locul tau)fara sora mai mare si las intreba de ce se uita la mine cand are deja o prietena si ce simte pentru.mine...Trebuie sa astepti momentul potrivit! Ei se vor desparti si atunci poti fi tu cu el.Cu sigurata el te place.De asta se uita la tine cand se saruta cu ea.Si iti spun de ce/pentru ca atunci are ocazia sa te vada. Daca se uita la tine de fata cu ea, se vor certa.Mult noroc. fundita?

| Michell_7762 a răspuns (pentru LeeJiEun):

Ce inteligenta esti! ha ha ha ha ce nu mai sunt baieti? nu o va ierta niciodata chiar daca sunt surori.Nu mai da sfaturi proaste!

| LeeJiEun a răspuns (pentru Michell_7762):

Eu nu i-am dat un sfat.As zice ce as face eu.Si nu cred ca sar certa pentru ca eu zic asta pentru binele ei.Sa nu stea cu cineva care se uita dupa altele!

| Izabelaisa a răspuns (pentru LeeJiEun):

CosmiLove are dreptate'' Michell_7762'' nu da sfaturi proaste.si tu face-ai la fel wtf e sange din sangele tau cum sa te dai la prietenu sorei tale straight face doamne fereste! Sigur baiatu le-ar vrea pe amand2 sau poate tine la ea ca-i sora prietenei lui happy!
Si zice ca asa se baga pe sub pielea familiei ei happy wtf nu sti-ti nimic straight face laughing! in fine |

| iEmonel a răspuns:

Vrea threesome. laughing)
Si eu daca as fi in locul lui as proceda la fel.

| cargodrive a răspuns:

E simplu sex cumpli aia vrealaughing

| ReLa1 a răspuns:

Nu stiu chiar daca te place happy El e cu sora ta, asta inseamna ceva.

| silenтAngeL a răspuns:

Nu te da la vrajile lui))daca ai sai desparti(pe sora sh prietenul))sora ta nu te va ierta niciodata))iar la dinsu nici nu trage atentia))