| Papadopolina a întrebat:

SALL TPU! unii stiti de problema mea cu acel baiat de asta o sa pun urmatoarea intrebare:azi la scoala stateam de vorba cu o prietena si el cu prieteni lui mai vin pe acolo! si dintr-o data l-am vazut cum venea spre mine si sa imbrancit dar s-a vazut ca a fost intentionat! dupa s-a uitat o clipa la mine nu a zis nimic dupa a zis ca cineva la impins dar nu era asa! oare ma place?

plz helpcrying

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil; poate ca da, si incepe si el prin ce fac toti, incearca s atraga atentia prin orice mijloc!