| Lyssa97 a întrebat:

Sallut:*. Am si eu o nedumerirethinking
o colega de-a mea de la tennis a fost cu un baiat din bucuresti ea fiind din craiova...si si-a scris pe facebook ca este intr-o relatie cu el. in fine. dupa un anume timp baiatu' acelaimi dadea like-uri si am mai vb asa ca intre pr.si acum cand am fost la bucuresti la concurs (ca eu fac tenis de performanta) m-am intalnit cu el in fata hotelului unde stateam eu si fosta lui prietena (colega mea). pentru ca ea i daduse papucii pentru ca zice ca el o inselat-o cu vara ei si isi trimiteau mesaje cu te iubesc bla bla.si colega mea s-a desp de el, iar eu am vb cu el a doua zi despre tot felul si mi-a spus si de colega mea ca s-a despartit de el pentru ca el numai vb ca vara ei la telefon. si cica le mintea pe amandoua si bla bla(asa mi-au spus ele). eu insa nu stiu ce sa cred pentru ca mi sa mai intamplat sa mai am incredere in altncv si sa nu fie bine.si acum am inceput sa vb ca baiatu acesta si tot imi trimite :X si >big grin

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Ar fi bine daca ti l-ai scoate din minte.El s-a jucat si cu prietena ta si cu vara ei.In afara de asta nu stii cu cate altele se joaca pe messenger-ul lui.Nu-ti bate cuie in talpi singura.Ai viata ta frumoasa, chiar nu exista in jurul tau nici un baiat care sa-ti trezeasca interesul? Simti neaparat nevoia sa-ti raneasca sufletul un smecher de Bucuresti? Mai gandeste-te.

3 răspunsuri:
| SpecialGirl a răspuns:

Buna.
Eu as spune sa nu ai incredere in el si sa nu cazi in ''plasa'' aceasta a lui. Daca a spus ca le-a mintit si pe celelalte 2 fete pe tine dc nu te`ar minti? Ii este rusine? Hmm... Sfatul meu este sa nu`i dai importanta atunci cand iti trimite '':X''; '':*'';''>big grin

| Lyssa97 explică:

Si eu chiar il plac pe baitu' asta foarte mult si nu stiu ce sa fac si pe cine sa cred.
p.s: nu stiu de ce nu s-a copiat tot!

| Lyssa97 explică:

si eu chiar nu stiu pe cine sa cred please help mehappy p.s : dau FUNDA!