| Jully_5616 a întrebat:

Saltare! vreau sa aflu >cevamie imi place de un baiate cu 2 ani aproape mai mare ca mine si e din alta clasa si am mers intr-o excursie si neam cunoscut si ma ignorat toata excursia, dar dupa excursie se poarta frumos, e vreun semn sau ceva? i sa aprins vreo scanteie asa deodata? asa se intampla la baieti?

3 răspunsuri:
| motherfucker a răspuns:

Hm... cati ani ai?

| maryngeorge a răspuns:

Poate i-a fost rusina in excursie sa te baga in seama na mai rusinos si dupa aceia tea bagat in seama fata sal vada nimeni in excursie il vedeau toti colegi si posibil de aceia sa te fi ignorat

| Kytan666 a răspuns:

Sunt multe posibilitati, ori a pus pe acolo un pariu ca te va avea si acu a trecut la treaba, ori cu toate ca te-a ignorat si-a dat seama ca te place. sunt putine detalii. si conteaza varsta.