| Corynutza232 a întrebat:

Salu din nou TPU happy Am o alta problema care e cam asa : Prietenul meu cel mi bun sta foarte mult cu 2 fete si mereu cand ii spun sa iesim afara spune ca nu poate. Eu stiu ca el ma place pentru ca mi. a zis dar si eu il plac. Doar ca nu inteleg daca ma place de ce nu sta cu mine si sta cu ele 2? Ii e rusine de mine? Help! Fundita :*

Răspuns Câştigător
| ionutz_1767 a răspuns:

Da poti sa-i spui cal placi.
Sau poti sa incepi sa-i zici cate putin din vorbele tale ca te simtit singurica si nu ai cu cine sa stai si voi nu mai vorbiti atata si nu mai petreceti timpu impreuna...
Dar cea mai buna metoda e sa ii spui cal placihappy
Ca poate o sa fie prea tarziu cand ai sa-i zici si n-o sa mai stie ce sa faca.

5 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Poate crede ca tuh nu il placi si incearca sa te uite cu ele.

| inger02 a răspuns:

Draga mea majoritatea stau dupa fete ca sa para si ei mai altfel sa para ca e maret si ca are fete multe el e cam interesat de ele pentru ca daca tear iubi cu adevarat n-ar gasi pretexte ca nu poate iesi afara. eu iti zic sa renunti la el ca daca face asa inseamna ca nul interesezi cu adevarat pup baftawinking

| justme1221 a răspuns:

Pai pentru ca se simte jenat logic spune i si tu ca il placi!

| mady007 a răspuns:

Doar pentru ca el ti-a zis ca te place nu inseamna ca e asa.Lui poate ii place sa fie in centrul atentiei fata de alte fete.ar trebuii sa vb cu el mai serios si sa il intrebi pe cine alege intre tine si alea 2 si in functie de raspunsul lui decizi si u ce facibig grin

| Lola_7430 a răspuns:

Probabil ii este rusine de tine. Daca ti-a zis si ca te place inseamna ca asa e. Poate vrea sa incerce sa aiba mai mult curaj si sta cu fetele alea.