| Andreiu68 a întrebat:

Acum 4 zile eu si cu un prieten ne-am dus in alt cartier la niste prieteni care stau acol, si acolo era o fata.Mie sincer a inceput sa imi placa de ea.Eu am 16 ani iar prietenul meu 17.Prietenul meu si-a dat seama ca fata respectiva il place,prin felul in care se uita la el-cu ochii asa lasati in jos, il saluta etc si se baga fata in seama fata cu prietenul meu pe facebook. Prietenului mei nu ii place de ea, pentru el e draguta.I-am spus prietenului meu sa se bage pe ea, si el a spus ca puscaria ii grea (fata cica are 12 ani si prietenul meu 17) adica pedofilie, eu personal nu cred ca fata are 12 ani, dupa inaltine, forme se vede ca are 14. Apropo Acum 3 minute am aflat ca fata are 14 ani jumate, sa se bage pe ea parerea mea.In seara asta fata respectiva era in lateralul meu cu 40 de cm si eu i-am spus prietenului meu :Uite ce draguta si simpatica e fata asta,vorbeste cu ea poate (ma refeream poate iese de o combinatie) Si a inceput sa rada prietenul meu. Iar eu imediat i-am spus fetei ca e simpatic,draguta si sa imi dee numarul de telefon si sa iesim la un suc.Dar nici nu m-a bagat in seama sad. Poate a crezut ca am luat-o in gluma. Poate il vede mai atragator pe prietenul prin faptul ca : fumeaza, bea, fura, a fost la arest preventiv 29 de zile,joaca la aparate,nu prea tine la gluma, e fara nici un ban in buzurar,(masa nu ii mai da deoarece ultima data i-o dat bani sa se tunda si s-o dus la aparate) repetent, a fost la scoala de corectie, si e la cel mai prost liceu din oras si nu pot sa zic ca arata rau ca aspect fizic dar nici miss dare are un defect care costa bani acel defect e dantura care nu are( are vr-o 4dinti sun 3 asa ciopliti si hus cativa rupti asa pe jumate, dar ma rog nu va intereseaza.) In schimb eusad nu fumez, beau ocazional, sunt la al 3-lea liceu din oras,adica e bun, nu fac ce face el, pacanele, repetent etc nu am aceleas vicii... Nu pot sa zic ca arat rau nici eu:Fac sala de 1 an,arat bine,am ochi albastrii, par castaniu, de treaba, tin la gluma etc) ◀Acum daca prietenul meu in 2-3 zile nu vorbeste cu ea sa ii zica sa fie impreuna ii spun eu fetei ca o plac,dar poate,iar o ia in gluma ca asta seara▶. Prietenul meu a spus ca nici nu stie daca sa zica sau nu ii este teama.◀Cum fac si eu gen sa intru in vorba,seama,sa zic asa ea sa inceapa sa ma bage in seama,cat de cat sa ma placa?▶ ◀ Ceva gen sa ma remarc in fata ei, ea sa fie asa wow, inpresionata si atunci poate nu o sa mai ia in gluma ca asta seara.▶ Stiu ca am intrat in detalii, detalii si amanunte dar cer scuze.Dau funda la raspuns bun.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa ii spui, vezi ce se intampla, nu ai de unde a stii daca nu incerci.
Dar daca ar exista un baiat ca tine in viata mea te-as trata cu indiferenta esti extrem de posesiv plus de baieti e plina lumea dar atata timp cat nu ar exista decat un baiat caruia ii pasa de mine as accepta. Stii cum este o fata atunci cand place pe cineva nu ii iese din minte asa de repede si va tot incerca sa fie cu acel prieten, poate si el o place, mai stii... si atunci iti spun adio.
Adica mai bine ma duc cu cine imi place mie daca sunt 2 baieti decat cu celalalt. Normal ca nu isi da seama ca o placi daca nu ii spui.
Si tu ai doar fizicul''merg la sala, arat bine, am ochi albastri si un par castaniu'' in rest esti apa de plaoie tenisi mei sunt ingeri pe langa tine. Eu te-as pastra de rezervalaughing

| Andreiu68 explică (pentru anonim_4396):

Nu sunt numai asa:pe fata respectiva o am in cap de 2-3 zile de cand am vazut-o prima data si nu o mai pot scoate din cap, si sunt cat de cat romantic si foarte mult sentimental si sensibil in legatura cu relatiile:daca o fata ma reduza sunt trist 2-3 zile, nu am chef de nimic si am asa lacrimi in ochi...Prietenul meu a aflat de la alta fata ca fata respectiva il place si el a spus ca e draguta si vrea sa se combine ca nu a mai avut o prietena de 4-5luni(asta mi-a zis mie asa in particular)

| deliqventa13 a răspuns:

Daca ii spui, poate afli daca si ei ii place de tine sau nu.Nu iti fa sperante, ok? laughing

| LastyDJ a răspuns:

Pai daca ti mortis ca fata sa te vada ceva gen : WOW: Ii poti sopti incetisor la ureche ca ai penisul 25+

| Andreiu68 explică (pentru LastyDJ):

Cred ca e prea mare pentru mine si pentru ea si nu o sa se simta bine daca i-o baglaughing)