| Andreiu68 a întrebat:

Spuneti-mi ce parere va faceti despre fata si baiatul care vi-l spun acum:O fata de 14 ani s-a indragostit de prietenul meu.El are 17ani.Prietenului meu vrea sa se combine cu fata respectiva fiinda a auzit de la cineva ca il place si ca s-a plictisit sa stee singur.Nu e dragoste din aia adevarata, asa de plictiseala.Eu sincer imi place de fata respectiva si i-am spus ca e draguta,simpatica,sa imi dee numarul ei de telefon sa iesim la un suc, dar fata nici nu m-a bagat in seama, s-a intors cu spatele la mine si a inceput sa vorbeasca cu prietenle ai si pe mine m-a lasat asa ...Nu o zic nimic,si a facut asa o faţa de : Ce-i cu tine ba distrusule? Fata respectica il place pe prietenul meu, si stati sa va zic ce,,calitati,, are prietenul asta:1, 72m inaltime,ochi caprui,nu prea tine la gluma,par castaniu,bea,fura,joaca la aparate,fumeaza, s-a dus la scoala de corectie, arest preventiv pentru 29de zile (spargere de masina cu inca 3 baieti apoi abandonata la margenea unui camp) repetent in clasa a10-a,e la cel mai prost liceu din oras, nu vine acasa 1-2 zile si sta si bea (1-2ori la 2saptamani),a fost internat la spitalul de nebuni pentru ca a pierdut la aparate si dadea in ele si s-a batut pe acolo,nu are nici un ban in buzunar(ultima oara maicasa i-a dat bani sa se tunda si i-a bagat la aparate, nu are dantura, cativa dinti sus si jos si sunt si aia cariati si injumatatiti. Fata stie despre astea dar nu a reactionat cu nimic.Nu e urat baiatul dai nici miss.Si eu vreau sa ii spun fetei ca o plac dar nici nu ma baga in seama si cred ca nici nu ma place.Acum descriere despre mine :1, 69m inaltime,par castaniu, ochi albastrii, bine facut(am 1 an de sala),tin la gluma,fac glume,beau ocazional, nu fumez, sunt la al3-lea liceu din oras ca rezultate la invatatura si nu am facut vreo data ce a facut el,,vicii,, nu sunt nici urat nici miss, moderat. Fata asta e nebuna, stie cate prostii a facut prietenul meu si tot il place! A innebunit lumea asta in general sau fata a innebunit? Prietenul meu i-a spus fetei ca,, o place,, si a zis daca vor sa fie in preuna si fata a zis ca se mai gandeste (60%o sa zica da, o sa aflam azi, 7august)

12 răspunsuri:
| bogz a răspuns:

Aceleasi probleme le am si eu las-o in pace e proasta si te va trage in jos.Stai calm exista una si pentru tine si daca se uita la asa un retardat e clar ca nu prea ai ce discuta cu ea.Cel mai probabil ea o sa ajunga mai rau ca ala.

| neutrino a răspuns:

Lumea a innebunit de mult, asadar si fata. Ai mare grija, iti doresc multa sanatate!

| sodobar a răspuns:

Daca fata place pe un asa baiat e clar ca nu te merita, cauta alta fata, una normal, lasa ca vede ea ce bine o sa-i fie cu ala laughing il viziteaza la puscarie

| corhaz a răspuns:

Tipic adolescentelor care vad pe facebook diferite pagini poze gen "golanul si micuta lui" bleah, acum pun si in aplicare faza.si na fata aia l-a vazut pe asta ca i asa i s-a pus pata ca va crede ca totul i roz defapt.mai bine da-i pace fetei ca i doar o visatoare proasta

| Ciumpi35 a răspuns:

De ce il place? Cauta golanul ala care e cunoscut pentru vicii, spargeri, etc. Tipu periculos.Asa au ajuns oamenii in ziua de azi. Apreciaza ce e rau, nu bun. Fata aia nu te merita.Cauta-ti alta. Bafta

| Psihedelic777 a răspuns:

Tu incearca sa ii mai deschizi ochii dar fara sa il faci pe el sa arate prost.Adica nu-i purta pica.Tu ai grija de tine si incearca sa o ''cuceresti'' cu ceea ce ai si esti cu adevarat. Vorbeste-i sincer si din inima. Dacanu vrea...asta e, inseamna ca nu te merita.Stiu ca nu iti place sa auzi dar dragoste cu forta nu se poate. Oricum daca ii spui sincer ca o placi si ii vorbesti cu trebuie o sa ai o surpriza placuta.Baftahappy

| Waffen18 a răspuns:

Eu in locul tau nici n-as mai incerca... las-o balta cu fata asta, n-are rost, gaseste-ti una de nasul tau

| JeJeleu a răspuns:

Gusturile difera de la om la om
si naiba trebuie sa il placă si pe el cineva
Si fata e o cauza pierduta daca nu se uita la tine dupa cum ai zis ca arati
Dau doar esti putin narcisist
Oricum baga next asta e adio cu ea

| Aliendina27 a răspuns:

Nu te incurca cu asemenea fete. Spune-i si prietenului tau sa aiba grija

| DavidoW a răspuns:

Nu ea e problema, tu esti! E singura femeie? In viata vei da de multe refuzuri, toti dau, doar daca nu esti David, el nu e refuzat! laughing) Nu poti sa fii conectat cu toate persoanele, unor fete le plac blonzii, altora piticii, chiar si prostii! nu conteaza un NU, doua refuzuri 3 4 cine mai le tine socoteala. fi tu insuti, sunt 2 tipuri de persoane, cele care te plac asa cum esti si restul' tu decizi cui ii dai importanta!

| loveyou20011 a răspuns:

Alta fata nu mai e pe lume? Daca ei ii place de baiatul acela care dupa descriere e... las-o in pace! Gaseste o fata cu care sa te intelegi, ps lumea a innebunit de mult!

| andrei1229 a răspuns:

Bro ai uitat ca intr-o padure se gasesc si "uscaturi"?, acum sa trecem la subiect : Nu toate fetele pe care le intalnesti vor fi atrase de tine, daca fata nu este atrasa de tine ce poti face? Poti sa iti vezi de viata ta. Acum, invatatura nu mai reprezinta un criteriu de selectie in momentul in care o fata isi cauta un prieten ( Suntem in 2014, nu in 1950 ). Daca nu o poti uita mai am o idee de tampit deci mai bine ma abtin happy