| BaiatulTimid16 a întrebat:

Acum câteva zile am început să vorbesc cu o fată, urmând ca aseară să ies cu ea pe afara. Cât am stat afara nu am vorbit noi cine stie ce dar mai tot timpul se uita la mine. Când am dus o acasă m-a luat în brațe. Credeți că mă place?

Răspuns Câştigător
| Crackman a răspuns:

Este un semn promitator dar nu te arunca inainte happy cate m au imbratisat

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Posibil, ori așa e ea, îmbrățisează pe toți la plecare.
Iar aia cu uitatu... Era cu tine, unde voiai să se uite? la stele?

| BaiatulTimid16 explică (pentru Adry05):

Păi nu eram doar noi doi, erau un grup, mai mulți prieteni

| Crackman a răspuns (pentru Adry05):

Unele se uita la telefon sau in cer laughing nu este chiar asa de neexistenta situatia

| Adry05 a răspuns (pentru Crackman):

Știu da acu presupunem că a ieșit cu una cu un minim de bun simț

| Emilian65 a răspuns:

Da, te place si te vrea langa ea.

Răspuns utilizator avertizat
| Clytia a răspuns:

Cred că e foarte probabil.

| Gofigi a răspuns:

Da

| Spartacus12345 a răspuns:

Sigur te place. Spune-i ca o iubesti, ia-o in brate si da-i un sarut. Fii tu cel care face primul pas. Poate ea nu stie cum sa te abordeze