| PinguIstHEBest a întrebat:

Salut,acum o saptamana am facut sex pentru prima data oara, acum cand incerc sa ma masturbez la inceput ma doare, de ce? Dau funda

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Senzatia de disconfort dureros apare/se produce datorita faptului ca penisul tau au fost prea intens ''traumatizat'' prin actul sexual de dezvirginare. Senzatia neplacuta resimtita acum, va dispare in decurs de cateva zile in cazul in care iti vei menaja scula si te vei abtine sa te masturbezi. Multa sanatate!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru ca simte nevoia sa fie acolo unde a fost acum o saptamana. Pentru asta il ai.

| Lizuca1234 a răspuns:

E normal sa te doară puțin. Lasă laba, menține-te curat și igienizat și apoi viata își reia cursul normal. Bafta!