| Alexa98mirela a întrebat:

Am 14 ani! In cls a6a [anul trecut] imi place de un baiat el nu ii placea de mine dar intr-un timp se dadea la mine dar nu m-a intrebat dupa ne-am certat si iar ne-am impacat dar nu se mai dadea la mine. Faza e ca eu trebuia sa ma mut in alta tara si in ultima seara petrekut in preuna ma condus acasa si m-a sarutat de nenumarate ori. Eu de atunci ma gandesc nu mai la el, il visez si chesti, nu mai ca el crede ca suntem acum cei mai buni prieteni, si urmeaza sa merg in Romania. ce sa fac? eu creau sa fiu cu el, dar cum sa ma comport ce sa fac, ca sa fiu cu el? Plzz dau funda la cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| AlinutzaKiss a răspuns:

ALEXA si mie mi s-a intamplat la fel o data uite cum am facut eu :am vazut ca ma considera doar o prietena si eu nu voiam asta, am inceput sa ma imbrac cat mai frumos si sexy si asta ia atras atentia, pe urma i-am pregatit ceva ce stiam ca ii place, si el tot nu a facut primul pas asa ca eu l-am facut prima si a mers, sa nu fi timida fi mai tupeista

2 răspunsuri:
| Ioana_Nicoleta_Mihalache_1977 a răspuns:

Este complicat si mie mi s-a intamplat cevade genu dar nu am plecat din Romania este mai complicat daca nu ai curaj sa vorbesti cu el roaga un preten sau o prietena sa vorbeasca cu el si sai spuna ca tii la el mult sau ii spui tu ca tii la el si ca esti indragostita nebuneste!