| anonim_4396 a întrebat:

Salut am 14 ani. Incerc sa-mi recastig iubita de care m-am despartit de ea acum vreo luna pentru ca ea nu a mai vrut o relatie. Acum e suparata pe mine pentru ca nu am vorbit cu ea la scoala ( dupa ce ne-am despartit a vrut sa ramanem prieteni ). Imi spune si mie cineva ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| adynutza_2816 a răspuns:

Pai daca vrea ca sa fiti prieteni in continuare de ce nu? asa ii poti deveni iubit in cele din urma dar sa stii ca o relatie nu se poate face dand din degete asa ca mai intai devino confidentul ei de incredere si o sa vezi ca totul se va rezolva dar tine minte in timp si cu rabdare