| Silvian062 a întrebat:

Salut! Am 14 ani, intr-o seara am fost singur acasa deoarece parintii erau la servici. In acea seara o fata tot de 14 ani care este vecina mea a venit la mine sub pretextul "ne jucam". Ea dupa 20-30 minute a spus ceva nu sunt sigur ca a zis chiar asa deoarece m-am prefacut ca nu am auzit-o: Imi place de tine... si ceva de sex. Daca ati fi fost in locul meu ce ati face? Plsss vreau sa stiu

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ar fi fost normal si logic sa intri in ''jocul'' sugerat de ea. Sa-i fi spus si tu la fel cuvinte din care sa reiasa ca iti place de ea si ai dori/ai vrea sa va combinati incat sa deveniti mai mult decat niste simpli vecini. Daca va mai fi o asemenea intalnire viitoare, atunci a fi cazul sa nu ratezi ocazia de a va giugiuli si chiar mai mult de atat. Bafta. Succes!

5 răspunsuri:
| Silvian062 explică (pentru corbulalbrosu):

Pe moment mi s-a blocat creierul mai mult decat ce am facut nu am gandit.

| rapandula a răspuns (pentru Silvian062):

Maine du-te si cumpara prezervative. Ai meci mare. O chemi la tine daca nu mai ia ea initiativa. Sigur va veni. Doar e vecina ≈))).

| Xulescu08 a răspuns:

Din propria experienta nu recomand nimic de prin proximitatea locuinței personale. happy

| Emilian65 a răspuns:

La vârsta ta as fi refuzat-o și as fi trimis-o acasă sa se mai gândească la propunerea pe care ți-a făcut-o.

| CiprianZisSpartanu a răspuns:

O fwti pana-i sar capacele