| anonim_4396 a întrebat:

Bună, azi trebuia sa apară menstruația, nu ma doare burta asa cum se întâmplă de obicei, totusi am o stare de greata, ma dor sânii și spatele în partea de jos, precizez ca nu am avut nicio relație intima cu cineva sunt încă virgina, as vrea sa știu dacă e posibil sa întârzie menstruația, lunile trecute au venit la termen menstruațiile, ar trebui sa îmi fac griji?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Yurisa a răspuns:

Menstruatiile pot fi neregulate, daca nu simti ceva neinregula nu trebuie sa iti faci griji. Poate intarzia o zi, doua, trei, ai rabdare doar. big grin