| Hagrid18 a întrebat:

Salut, am 14 ani si sunt in a 7-a. Imi place de o profesoara de romana, daca mai prind ocazii ca sa o pup pe obraz cum fac ca sa si o sarut? e divortata si nu cred ca va zice ceva neplacut nu? vreau sa mai spun ca de o perioada de timp nu ma lasa sa rad, imi atrage atentia mereu chiar daca e pauza oare o avea ciuda pe mine? (celorlalti baieti nu le spune nimic daca ii vede razand) are 34 ani happy cam mare pentru mine dar eu astept raspunsurile voastre sa vad ce se va intampla daca o sarut si cum fac sa o sarut. MULTUMESC.

Răspuns Câştigător
| bobo05031993 a răspuns:

Fii sigur ca va afla toata scola daca faci asta iar in cel mai rau caz daca nu vei fi exmatriculat vei avea nota scazuta la purtare. Dar merita sa incerci laughing

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

De atata indragosteala de ea, sa nu te trezesti ca vrei sa te sinucizi din cauza ei, ca nu te-a lasat sa o saruti.

| Doina_Muntean_1971 a răspuns:

Cand ii dai cadou sau altceva, sti ca ea vrea sa o pupi pe obraz pai tu intoarcei gura cand te pupa pe obraz

sau

spune-i ca o placi si dai un cadou

| BB4Eva a răspuns:

Ba, si eu am 14 ani si am fantezii cu profa de romana, dar nu vreau sa o pup laughing) da si tu o labuta si iti trece.

| bobo05031993 a răspuns:

Da o vei saruta enevtual te vei trezi cu o palma peste fata si apoi vei fi exmatriculatlaughing). Dar merita sa incercilaughing(

| Hagrid18 explică (pentru bobo05031993):

Exmatriculat? Nu cred. pentru un gest asa.

| bobo05031993 a răspuns (pentru Hagrid18):

Fii sigur ca va afla toata scola daca faci asta iar in cel mai rau caz daca nu vei fi exmatriculat vei avea nota scazuta la purtare. Dar merita sa incerci laughing

| Hagrid18 explică:

Niste răspunsuri de la cineva cu experienta la fete sa răspundă?