| Robert_Roby_2003 a întrebat:

Salut am 14 ani și vreau sa va spun eu când îmi decalotez penisul o pot face chiar ușor nu mă doare far când este în erecție când trag de piele mă jenează foarte puțin pana ajung mai jos de cap, de ce oare? Sau când îmi pun mana pe capu penisului

10 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Așa e la început. Cu timpul nu te mai jenează, dimpotrivă, o să-ți producă mare plăcere!

| anonim_4396 a răspuns (pentru mihai69):

Voi chiar faceti copii sa se sinucidaa crying((((

| mihai69 a răspuns (pentru anonim_4396):

Explică-te.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mihai69):

" o să-ți producă mare plăcere " pacat ca eu nu pot si am parinti din "anii 80".

| mihai69 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu sunt un părinte din '80. Și ce-i cu asta? Și ce anume nu poți, că nu pricep?!?

| anonim_4396 a răspuns (pentru mihai69):

Tu,dar vad esti mai dezvoltat la minte. Ai mei nu prea pricep, daca vreau sa ma operez o sa zica ca nu am nevoie de asa ceva, ca sunt mic si porcarii. Despre ce a pus intrebarea vorbim.

| mihai69 a răspuns (pentru anonim_4396):

De unde știi că ai nevoie de operație? Ai fost la medic?

| anonim_4396 a răspuns (pentru mihai69):

Nu,dar sunt sigur de asta. 99%.

| mihai69 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ia pune tu frumos mâna (nu! nu pe "ăla micu'"!) şi mergi mai întâi la medic. Nu-i musai să fii cu părinții doar pentru o consultație.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E în regulă, în timp îți trece.