| georgi112 a întrebat:

Salut am 14 ani sia am stat cu un baiat 2 luni si ceva si acesta a vrut sa ma incerce despartindu-se de mine ca sa vada ce zic iar eu am zis ca,, bine" adica dupa parerea mea nu aveam ce face adica a fost alkegerea lui...iar eu am vorbit cu el si a zis ca el inca ma mai iubeste dar nu mai poate fi cu mine sin nu vrea sa ii zica de ce chiar daca el stie ca il mai iubesc chiar foarte mult si as vrea sa ma impac cu el dar nu stiu ce sa-i mai zic sa ma inteleaga cat de greu imi e fara el si ca eu il iubesc! Va roog ajutati-ma! :*

Răspuns Câştigător
| Dafii a răspuns:

Cam nasol să umble o fată după un băiat. Şi eu am trecut şi trec prin asta, dar nu ştiu dacă mă mai iubeşte. Nu face greşeală de ai arăta că eşti moartă după el! Mai bine, discută cu el spune-i să aleagă şi să dea răspunsul, dacă va fi nu, atunci rămâneţi prieteni.

| georgi112 explică (pentru Dafii):

Mss de raspunsul tau :*

7 răspunsuri:
| ryf007 a răspuns:

Pai cautal tu...zi ce simti si daca mai tine la tine.se va intoarce la tine

| georgi112 explică (pentru ryf007):

I-am zis si el inca mai simte cv pentru mine dar nu mai vrea sa fie cu mine dar mss oricum happy

| denysukafrumusika a răspuns:

Te inteleg si eu trec prin acelasi lucru doar k eu am 13 ani si inca o problema! ma place si pe mine dar si pe alta! mi/a spus chiar el asta! si desi acum e cu mine nst daca sa mai fiu cu el sau nu!

| georgi112 explică (pentru denysukafrumusika):

Aha uite pot sa te ajut si eu cu cv eu zic sa il faci sa te iubeasca doar pe tine fa-l sa se uite doar la tine okewinking :*

| denysukafrumusika a răspuns (pentru georgi112):

Oky mersi pentru sfat o sa tin cont de elwinking

| Bogdan_Petrila_1993 a răspuns:

Fetelor un sfat din tabara baietilor! In mod normal baiatul trebuie sa faca pasul in fata si sa insiste. Fetele pot doar sa se faca remarcate.Deci propun sa iti ieii cea mai sexy costumatie, plimbate prin jur un pic si cu ceva noroc iti iese:!winking