| amo7 a întrebat:

Vreau sa ma masturbez si nu stiu cum pot face, deoarece penisul meu nu se ridica la standardele normale. Ce pot face in acest caz? Multumesc.

9 răspunsuri:
| Dantewashere a răspuns:

Sigur esti mascul? ....numele nu te prea ajuta

| akka4 a răspuns:

Freaca-te de covorwinking daca nu sti nici sa te masturbezi, ce sa mai mergi tu la femei... mai bine bag-ti degetul mare in rect si ai scapatwinking cu ocazia asta iti schimbi si orientarea sexualawinking rolling on the floor

| AlessiaAndrada a răspuns (pentru akka4):

Ce nebun esti laughing Da ce ma u stii cum? raised eyebrows

| akka4 a răspuns (pentru AlessiaAndrada):

Hai sa fim seriosi acum. arata-mi un baiat care nu o face :p este ceva foarte normal. dar intrebarea mea pentru tine este urmatoarea, tinand cont ca si foi fetele o faceti, tu din ce categorie faci parte?
a). Categoria acelor fete care recunosc?
b). Categoria celor care nu recunosc.
Voila.

| LostInHell55 a răspuns:

Baga-ti penisul intr-o eprubeta si distreaza-telaughing

| Phoenix231 a răspuns:

Prietene pe fruntea tea scrie 2 lucruri.
1: Prost
2: Impotent
Las-o naibi de p... si nu o mai freca zi de zi mereu de N ori, mai da-i pace sa se odihneasca si ealaughing.

| n3aR a răspuns:

Esti ipotent **** happy consulta un medic.

| andrei1992 a răspuns:

Cam ciudata intrebarea....cati ani ai?

| Ibuprofen a răspuns:

Fa si tu un upgrade