| David_Vaduva_1998 a întrebat:

E normal sa am un penis asa mic la 17 ani, adica 12 cm lungime si 3.8 latime dar nu in stare de erectie completa? Sa ma lamureasca si pe mine cineva daca slabesc o sa mai creasca? Am 88 kg 1.70 dar nu cu burta, mai mult pe la picioare sau maini deci?

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Ehh nu e normal, asta ewinking ai penisu mic big grin
Daca ai multa grasime abdominala si inghinala, posibil sa fie si acoperit in grasime, acum nu te gandi ca o ai de 20 cm laughing)
Slabeste 10-12 kg, e cam mult 88 la 1.70 si poate mai apar 1-2 cmwinking

| corbulalbrosu a răspuns (pentru alina2k18):

Raspunsul oferit de @alina2k18 este corect, pertinent si de bun simt. Ar fi bine, foarte indicat, sa slabesti minim 20-25kg si astfel sa mai iasa la iveala cativa cm din acea parte a penisului care este in acest moment ascuns in tesutul adipos. Multa sanatate!

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Desigur. Asta e „zestrea" ta genetică.

| Rau_Andrei_2000 a răspuns (pentru mihai69):

Daca isi freaca viermisoru' pana moare, ii creste un cm

| Dismally a răspuns:

Da, e normal, nu te lua dupa cei care abereaza cu 25 cm...

| alina2k18 a răspuns (pentru Dismally):

IL are mic si subtire laughing unde vezi normalitatea?
Unii o au de 22 cmwinking am probat euwinking si nu abera delocwinking