| demonis a întrebat:

Salutare am 13 ani si as vrea sa stiu daca ma masturbez imi creste penisul? sau poate sa ma ajutati cum sa il maresc!

7 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Il legi cu o ata de usa si trantesti usa. Se recomanda sa repeti de 2-3 pe zi si vor aparea rezultate intr-o luna. Bafta

| anonim_4396 a răspuns (pentru ZEU93):

Nu m-am gandit la asta...
rolling on the floor))

| epurasu a răspuns:

Nu creste daca-ti faci laba! el creste in mod natural totul este legat pe cale ereditara!-acuma tu esti in acea perioada de dezvoltare!---alte metode nu sunt daca vei vedea undeva scris ca daca cumperi pastile de crestere sa stii ca este pacaleala.

| epurasu a răspuns:

Demonis--verifica-ti mesajele private TPU ti-am scris si acolo.

| ioanalexandra345 a răspuns:

Nu exista posibilitatea sa iti creasca, doar te vei " satisface " singur. La varsta ta ar trebui sa pui mana pe carte, nu sa faci laba laughing. Si 100% metodele de marit sunt pentru 18+. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Ricardo26 a răspuns:

Am vazut ca esti interesat de marirea penisului, fiind o varsta foarte mica nu poti lua nici un fel de suplimente, pastile, creme, pompe, insa sunt unele exercitii fizice ce te pot ajuta. uite o pagina care se ocupa cu asta si care te poate ajuta cu exercitiile. Eu de aici le.am luat si de ceva vreme le fac.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100010097464105