| St3fan_2335 a întrebat:

Salut.Am 15 ani (sunt baiat) si fac la box de 3-4 luni si luni am vizita medicala si am auzit ca ne face si la plamani si eu fumez nu des o tig la 2 cam asa s'ar putea sa vada ca fumez daca imi face radiografie la plamani? sau ce ar putea sa-mi faca la vizita medicala la plamani? va reog frumos rasdpundetim la intrebare pentru ca mi'e putin frica ca ar putea sa afle ai mei daca fumez.si scuzati categoria dar am vazut ca e cea mai frecventata.multumesc mult

3 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Daca ai pamanii afectatzi se poatewinking

| domaco a răspuns:

Daca nu fumezi de mut timp nu se vede mai nimic.iti dau un sfat,LASALE mai ales ca te-ai apucat si de sport, nu-ti aduc nimic, iti spune unul care fumeaza de mai mult de 25 ani.ai numai dezavantaje,in primul rind sa faci rost de bani pentru tigari si cu timpul iti afecteaza si viata, in special din punct de vedere sexual, si dupa acceia restul.

| BeaTMaN696 a răspuns:

Da pentru. ca fm. intra in plamaini...