| Crinalz25 a întrebat:

mama vrea să îmi facă o ecografie la plămâni ca sa vadă dacă am fumat. într-adevăr, am fumat. am cam 6-7 luni de când fumez. ce aș putea să fac că să nu se afle? Chiar nu vreau.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ghinion
poti sa te lasi, faci mult sport, mananci sanatos si ii zici sa iti faca abia peste 1 an radiografia.

in rest ghinion

| FaraNumePls a răspuns:

Nu mai fuma.

| seby0106 a răspuns:

Santajeazo emotioanal, spune-i ceva de genul ca nu mai are incredere in tine si chestii de genul si probabil va functiona, dar va trebui sa te lasi de fumat pentru ca se va cunoaste cu timpul ca fumezi(miros, tuse, modificari ale fizionomiei cum ar fi slabitul etc).