| LiviuJoaca a întrebat:

Salut, am 16 ani și ieri seara mi-am început viata sexuală... Astazi ma doare foarte tare un testicul, de la ce poate fi asta?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Uneori din motive necunoscute in unul sau ambele testicule poate sa apara senzatia de durere care uneori poate fi foarte intensa. De obicei dupa un anumit timp care poate fi mai mic sau mai mare, senzatia de de disconfort accentuat si/sau de durere, dispare exact la fel de brusc cum a si aparut fara sa se intervina in vreun fel. Multa sanatate!

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

C am devreme ai inceput viata sexuală, numai puteai astepta 2, 3 ani? După varsta de 18 ani puteai incepe viata sexuală nu la 16 ani, si fata cîti ani are, tot 16?

| LiviuJoaca explică (pentru CristiDinBucuresti):

Ție nu ții tot una ce fac și cum fac euam rugat de răspuns la întrebare dar nu sa îmi dai lecții de viata
. Și fata are 18?

| darrio2007 a răspuns (pentru LiviuJoaca):

Cred ca ai nevoie si de lectii de gramatică.

| Bozgi200 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Va rog frumos să încetați cu aceasta chestie. Fiecare isi incepe viața sexuală la cat consideră, nu e nici un păcat odată ce ei au căzut la comun acord. Si pe vremea lui bunicu' credeti-ma ca nu cred ca cel ce isi gasea fata inainte de 18 ani statea si se uita la ea pana sa împlinească varsta de 18 ani.

| ConcursOnline a răspuns:

Da-te cu crema de galbenele si iti trece asa am patit si eu.