| MCA12 a întrebat:

Salut, am 17 ani și am o problemă. Eu am lumgimea penisului când e flască de 10 cm și când se scoală e de 15, 5 cm. Voi de cât o aveți și vârsta. Voi credeți că este mică? Alți prieteni o au când e flască de 14 cm și când e sculată de 19 cm

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.In locul tau mi-as vedea de viata, asta nu e deloc o problema.E penibilut sa iti compari bucata aia de carne cu a prietenilor.Iar cei care se lauda cu marimea de fapt vor sa compenseze pentru lipsuri sau faptul ca nu au primit destule laude in copilarie. laughing Sunt foarte multi barbati care habar n-au sa foloseasca ce au, deci afla ca nu marimea conteaza.Sa ceri parerea unor straini pe internet, iarasi, nu are sens.

| Emilian65 a răspuns:

Penisul tău, este bine dezvoltat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi-am măsurato vreodată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 32 ani si penisul măsoară cam tot atât. Înainte o avem și mai mica pentru ca mă îngrășasem mult, iar mărimea penisului ține în mare parte și de kg mai ales burta care zici ca face penisul sa intre la apa chiar si erect. Si nu glumesc! ( izolarea de covid ma făcuse se iau rău în kg). Nu există o mărime standard totuși, poți fi și slab cu penis și mai mic, e precum laba piciorului.

Cunosc și eu persoane lungi în banană și creier ioc. Dacă aveau și atâta creier cât se lauda cu banana, azi cred ca eram prieteni buni.

Iar pe tine te supără lungimea penisului. Considera-te fericit pentru ca sunt alți bărbați cu micro penis care măsoară vreo 5 cm erect. Ei sa aibă motive de frustrare. Noi sa fim fericiți cât de cât.

| Davidafrwjln a răspuns:

Cam mica tata, cre ca dai laba des tu.
Eu cand eram de 3 ani aveam penisul cat copanu de la kaufland.
O zis nana ca mi l mananca si mi l-o supt si o nascut si copil din greseala.

Acum am grija sa nu iasa pe langa glezne cand stau jos.

Mai ai de lucru fiule la marime.