| George3432 a întrebat:

Am 17 ani și o chestie puțin mai ciudata. Îmi plac femeile de când ma știu însă de câteva luni ma apuca gânduri aiurea legate de faptul ca poate sunt bisexual chiar dacă nu se bazează pe nimic teama mea. Sunt speriat ca am astfel de gânduri. Cum as putea sa fiu sigur 100% ca nu-s bi? Și este normal sa am astfel de gânduri chiar dacă știu ca nu am aceasta problema? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Donsavas a răspuns:

Pentru a fi sigur ca esti bisexual, TREBUIE sa fi facut pana acum sex cu ambele sexe si sa ti fi placut. Oricum, cui ii pasa de ce esti atras? Mâine poti sa fi atras și de un copac, asta nu inseamna ca ti o tragi cu unul. Tu alegi cu cine faci sex sau nu.

| George3432 explică (pentru Donsavas):

Bine zis ****. Eu pana acu am făcut doar cu fete și logic ca mi-a plăcut. Dacă consider ca un băiat arata bine nu înseamnă că s atras cred

| Donsavas a răspuns (pentru George3432):

Nu e nimic in neregulă in a fi atras de oameni.

14 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai 17 ani nu 100, i ti plac femeiile de cand te stii ce hal de exprimare.

| RoCkKiD a răspuns:

Discuta cu cineva care e gay, sau bi si vezi daca te ajuta. Pana la uram ai 17 ani, nu e un timer, ai tot timpul din lume sa te cunosti mai bine.

Orice ar fi e irelevant sexualitatea nu te defineste si nu poti controla ce iti place.

| Violleta2022 a răspuns:

Abia dupa ce ai sex, de mai multe ori, atat cu fete cat si baieti, poti stii cu siguranta ce esti.

| mihai69 a răspuns:

Și dacă ai fi bi, care e de fapt problema?!?

| Andreeush a răspuns:

Te atrag și băieții?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cauza vârstei, e doar curiozitatea.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Si daca esti bisexual ce? laughing
Daca ai fi bisexual ai fi atras de baieti si ai vrea sa ai relatii cu ei (intime/sau de iubire).

| Gofigi a răspuns:

De unde gândul că ești bine ai incercat și fata și băiat

| Anca32 a răspuns:

Amuzanta faza cu iti plac femeile de când te știi ai doar 17 ani. Da nu e asa ciudat e doar faptul ca tu ți ai indus acest gând în cap pentru ca subconștientul omului lucrează mereu. Ideea este ca dacă îți plac femeile și se vede asta încearcă sa nu te mai gândești la "teama" asta. Gândul ți a venit probabil zic eu totuși de undeva

| George3432 explică:

Asa zic și eu suntem înconjurați de prea multe idei proaste și e vorba doar de frica. E faza ca din cauza fricii ma tot gândesc la chestia asta și nu știu ce sa fac

| George3432 explică:

Ba eu nu am avut astfel de probleme pana când pur și simplu ma înspăimânta ideea și încep sa am impresia ca mi place cum arata cineva sau mai știu eu ce

| George3432 explică:

Dacă ați putea să mi spuneți un mod prin care sa mi dau seama în afara de sex cu un băiat ar fi perfectrolling on the floor pentru ca nu mi doresc și nici nu mi place ideea