| adinaeo a întrebat:

Salut am 17ani, prietenul meu 21...este cu mine de un an jumate. Si tot zice ca ar vrea sa facem dragoste. Dar nu stiu ce sa zic. De cateva ori ne-am mai jucat, adica neam dezbracat si neam mangaiat pe organe. Eu i-am facut sex oral lui.Si eu ma puneam capra si ma atingea cu penisul pe stiti voi, apoi imi fcea sex oral, a doua intrebare e genul acesta de joc ne poate afecta?

16 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu te poate afecta, dar nu inteleg de ce te chinui in acest fel.

| adinaeo explică (pentru neutrino):

Nu stiu daca sunt pregatita sa incep cu adevarat

| Alcyon a răspuns:

Virgina 100% nu te mai poti considera, din moment ce ai avut astfel de experienta cu un barbat. Esti singura ce poate hotari daca e momentul potrivit, ca sa-ti incepi viata sexuala. Nu uita sa te protejezi.

| fuzzer a răspuns:

Fa ce-ti spune ratiunea.

| stark47 a răspuns:

Nu va poate afecta.insa stii, cand incepi sa faci sex oral inseamna ca esti relativ pregatita si pentru restul.acum depidne doar de tine.

| KaterinaРомановский a răspuns:

Tu chiar esti sado-maso.

| ZuzuMissy a răspuns:

Si de fiecare data cand erati dezbracati doar atata iai facut sex oral? l-ai satisfacut vreodata total? adica sa ejaculeze sau numai iai facut un pic sex oral si atata?

| adinaeo explică (pentru ZuzuMissy):

Da l-am satisfacut total

| ZuzuMissy a răspuns (pentru adinaeo):

Cand iai facut primul sex oral? o fost ceva din dorinta ta sau el tia cerut sa ii faci? si ..inca ointrebare ...cand ii faci sse oral si il satisfaci total unde ejaculeaza?