| nothingelsematters a întrebat:

Am 18 ani si sunt cu un baiat de aproape 9 luni. Ma tenteaza mereu sa-mi incep viata sexuala, iar prietenul meu a zis ca ma asteapta oricat e nevoie, insa vreau sa mai astept putin. Problema e ca am dormit in vacanta amandoi in aceeasi camera si ne-a luat valul.Ne-am dezbracat si am jucat un fel de preludiu.Nu am facut sex, dar el s-a incitat foarte, penisul nu a intrat inauntrul vaginului doar atingea afara zona intima
si a ejacuat tot afara pe el dar si in exteriorul meu.Credeti ca ar trebui sa imi fac griji in privinta asta? Nu am mai avut experiente de genul acesta si ma streseaza intrebarea de cateva zile.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| alexiaa a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa iti faci griji dar iti poti face un test de sarcina, pentru linistea ta, dupa minim 7 zile de la acest"eveniment"happy

7 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Vezi ca asteptarea are limitele ei, la fel si testosteronul baietziilorlove struck

| Ellenna a răspuns:

Nu ai de ce sa iti faci griji. Nu ai cum sa ramai insarcinata daca nu a ejaculat in tine tongue

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Se dea naiba! Unii oameni ar trebui sa vina "la pachet" cu instructiuni de folosire, frate! Treceti prin scoala ca gasca prin apa si va mai si lamentati pe toate drumurile ca nu luati bac-ul sau mai stiu eu ce examen de rahat.

| PufulethePuffy a răspuns:

Daca esti virgina cum ai spus mai sus...sau ma rog cum ai dat de inteles nu ai de ce saiti faci grijiwinking

| theAlex a răspuns:

10-15% sa fii :d

| DarkStarGW a răspuns:

Pe bune u ce mama naiba ai invatat la biologie intr-a saptea despre reproducere?

| DeliciousGirl19 a răspuns:

Daca te referi la a ramane insarcinata poti sta linistita. nu ai cum sa ramai daca el a ejacuat afara si nu in vaginul tau :X.