| Marian1818 a întrebat:

Am 18 ani si sunt inca virginbatting eyelashes vreau sa stiu si eu daca la primul act sexul se face protejat sau nu!
Mentionez ca am o prietena si sunt cu ea de 1 an jumate aproape si are 16 ani si ea inca nu este pregatita, dar am sa astept pana cand o sa fie. eu doar vreau sa stiu ce am zis mai sus.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Mădă_Mădălina_1998_R8rQ a răspuns:

Dacă ești la început, eu zic că cel mai bine ar fi să folosești prezervativul

5 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Poate să rămână însărcinată și de la primul act sexual.E bine că nu o presezi. După mine cel mai bine e să așteptați până după căsătorie( aveți deja oricum amândoi vârsta legală necesară), dacă tot ziceți că sunteți responsabili și chiar vă iubiți.Sau nu?

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru ania):

What? Femeie, cum sfatuiesti tu un pustan de 18 ani si o adolescenta de 16 sa se casatoreasca? Astia o sa moara de foame si precis fac si un copil, iar pana la 25 de ani se despart. Eu credeam ca numai copii au idei cretine, dar vad ca inca mai exista si pocaiti care se casatoresc ca tiganii, de mici, si cred in ideea supida si lipsita de logica, a sexului dupa nunta.

| epurasu a răspuns:

Intotdeauna fara exceptii se face cu prezervativ asa ocazional dupa casatorie... fara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Woai nici nu vreau sa ma mai gandesc la a dezvirginalaughing) daca tipu nu a mai facut-o pana acum sa nu fie un dezastru.

| Betrix a răspuns:

Protejat.