| Br3tanicu a întrebat:

Salut,am 7 luni cu prietena mea si vreau sa ajung si la acel moment cu ea... ea pana acum a spus ca nu e pregatita,cand se ivea o ocazie gasea sa faca ceva ca sa nu fie acel moment,adica isi nu isi dorea asa mult, ce credeti ca trebuie sa fac? daca ea ma refuza mai merita sa stau langa ea?

2 răspunsuri:
| Th3Striker a răspuns:

Pai poate e genul de tipa care se ataseaza mai greu. Nu mai insista pe tema asta. Fa-o sa te iubeasca si o sa vina de la sine. Cu cat vede ca insisti cu atat o faci sa creada ca asta e tot ce vrei. Si daca asta e tot ce vrei, da-i papucii ca pare fata cuminte

| numainteresezideloc a răspuns:

Ca o facea cu tine atunci, ca o va face peste 1 an sau ca o va face cu altul, tot o s-o faca. Stai calm.