| mgtow a întrebat:

Salut, am cunoscut o fata odata cand am iesit in oras si cand ma conectez la MSN tot eu ii incep sa vb cu ea, si i-am zis ca imi place d ea daca vrea sa fie cu mine, etc... A mai zis ca vrea sa ma cunoasca mai bine casa putem ajunge la o relatie dar ce pot sa-i zic pe mess ca nu prea le am cu vorbele ma cam satur si ea nu ma intreaba nimic doar eu incep discutia.

4 răspunsuri:
| ZapPy a răspuns:

Dupa mine, ai dat-o in bara din start cand i-ai zis ca iti place de ea. Nu zic sa te prefaci ca nu o placi cum fac majoritatea dar nici sa te oferi pe tava nu-i bine. Mai mult i-ai zis pe msg daca vrea sa fie cu tine?! WTF?! Cine face asa ceva?
1. Nu te cunoaste.
2. Nu o cunosti, numa fizic esti atras de ea, poate nici nu ma potriviti defel.
3. 9 din 10 cazuri cand intrebi o fata asa ceva o sa-ti zica nu. Nu se pune intrebarea aia, arata ca esti nesigur pe tine si ca nu presupui ca ar fi interesata prin faptul ca vorbeste cu tine. Dar daca ai facut deja chestiile astea, poti sa o lasi in pace, nu-i de mirare ca nu intra pe tine.

Nu mai fa chestiile astea, nu-i zi pe messenger ca iti place si ca vrei sa fi cu ea, ea ce crezi ca gandeste? Uite altu care so uitat la mine ii place cum arat si vrea sa fie cu mine da nici macar nu ma cunoaste. Zi-mi daca n-am dreptate...

Succes cu urmatoarele!

| noName_8681 a răspuns:

Pai incearca sa nu mai intri asa des pe mess, sa numai vb doar pe mess. Iesiti sa va plimbati, la un sus etc.
Iar pe mess nu stiu ce sa zic, e aiurea... nici eu nu prea am ce sa vb cu pr pe mess laughing dar cum voi acum incepeti sa va cun intreab-o tot felul de chestii, muzica etc etc etc

| sweetgirl9 a răspuns:

Pai... e bine ca faci u primul pas adica o bagi u primul pe ea in seama (daca te pui cu ea sa faci la fel ) incearca sa flirtezi cu ea pana la urma se va prinde ceva asa am patit si eu si acum regret ca m-am pus cu respectivu deci fi sincerwinking incearca gen te pup dulce cand inchei conversatia lucruri de genuwinking

| Elay a răspuns:

Fii tu cel care are primul cuvant... cel mai probabil se gandeste ca orice fata "baiatul interesat trebuie sa caute o fata"...deci fii sincer cu ea in legatura cu asta si spune-i ce simti.