| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am facut sex anal cu prietena mea fara protectie, acesteia nu i-a mai venit ciclu de 36 de zile...ea este virgina, luna trecuta ciclu i-a venit mai devreme cu o saptamana...ce sfaturi imi dati?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa-mi fie cu iertare, dar femeia aia nu mai este virgina odata ce anusul i-a fost penetrat!
Dezvirginarea se poate produce atat vaginal cat si anal, deci, adios virginitate.
Cat despre sarcina, doar prin sex anal nu se poate ramane insarcinata, dar daca va mai jucati si la intrarea in vagin cu penisul excitat, atunci riscati si o sarcina.

| Emilian65 a răspuns:

Nu poate fi gravida in urma unui sex anal.

| Oana92 a răspuns:

Plin de virgine cu fundul facut autostrada...

| Felys a răspuns:

Este exclus o sarcina daca sperma nu a ajuns in vagin, dar sa nu mai faci absolut nicidata sex anal neprotejat pentru ca acolo sunt niste bacterii total diferite de cele vaginale care pot provoca infectii urate, cat priveste intarzierea menstruatiei poate fi o dereglare

| ShaOfHatred a răspuns:

Numa un sfat, daca nu vrei sa iei sida, hepatita A B C, E.Coli, si multe altele, iti recomand sa incerci sa faci sex anal protejat.