| anonim_4396 a întrebat:

Am facut sex cu iubita mea neprotejat,nu mi-am dat drumul in ea, dar mai ejacurat pe ea si putin sperma sa scurs pe vagin dar nici macar nu a ajuns pana la clitoris. poate ramane gravida?

Răspuns Câştigător
| andreea286 a răspuns:

Hei. Ar trebui sa folosești prezervative pentru orice eventualitate mai ales daca nu vrei sa ai surprize. Daca nu ai ejaculat in ea nu ar fi normal sa rămână gravida, dar daca s-a scurs putin pe vagin poate totusi o mica parte sa fi ajuns înăutru dar nu iti face griji, șansele sunt destul de mici.

| Vladut911 a răspuns (pentru andreea286):

Dar s-a sters imediat

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca sperma a ajuns pana la vagin, indiferent ca a ajuns la clitoris sau nu, este posibil sa ramana gravida.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cat timp nu a ajuns in vagin sperma, nu ai de ce sa iti faci griji

| Klandestin a răspuns:

Nu

| Manole_Vanessa_1998 a răspuns:

Nu se stie, ti-as sugera sa o covingi sa faca un test de sarcina!