| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am fost cu o prietena in mall sa ne plimbam.(noi suntem doar prieteni, amici).Ne-am plimbat in jur de 4 ore si vorbit.Si cand a trebuit sa plec cand am luat-o in brate am pupat-o pe obraz si apoi am plecat.Acuma am intrebat-o sa vad daca s-a suparat si imi tot zice ca nu.Dar ea de abia imi mai raspunde la mesaje sau nici nu se uita.Eu o plac si cred ca si ea pe mine.
Acuma nu stiu ce sa fac ca sa scap din situatie, ma simt prost si vreau sa ma inteleg cu ea ca inainte.

Răspuns Câştigător
| MadalinaAndreeaF a răspuns:

Insista sa o intrebi daca s-a suparat si spune.i ca tu ai simtit sa faci acel gest....si daca a deranjato spune.i ca nu o sa se mai intample. Spune.i ca nu vrei sa o pierzi si daca vrodata are treaba sau altceva de facut sa te anunte si sa nu te mai lase asa pentru ca te doare... sper ca te.am ajutat happy

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu stiu daca te place. Daca te placea eu zic ca nu te ignora dupa faza aia. Probabil si-a dat seama ca o placi si acum se simte ciudat in prezenta ta.

| corbulalbrosu a răspuns:

Vorbeste cu ea in continuare si propune-i o noua iesire la mall. In functie de raspunsul pe care probabil ca il vei primi, sau in cazul in care va accepta o noua iesire in 2, prin comportamentul manifestat de ea, iti vei da seama de unul singur care este de fapt situatia concreta si reala. Succes!

| sofisis a răspuns:

Nu mai fii pisalog!

| Ara997 a răspuns:

Ceva nu i-a convenit la tine.
poate se astepta sa fi altfel.
poti sa mai discuti cu ea.dar mai lasa oleaca de timp.