| Contulmeuestefacutdinplictiseala a întrebat:

Salut, am intrebat o fata daca vrea sa fie cu mine si a zis ca da (pe mess) si azi la 5 ne intalnim in parc...cand vine in parc ce sa fac? sa ma duc la ea si sa o sarut din prima? sau?

4 răspunsuri:
| edc a răspuns:

Eu am sa iti zic parerea mea de fata. Mie una nu prea mi-ar placa ca atunci cand ma vad cu un tip pentru prima oara el sa vina sa ma sarute. Mi s-ar pare ca se cam grabeste. As prefera sa stam pe o banca sa vorbim. Poate sa ma ia de mana. Si sarutul poate dar atc cand ne luam la revedere.Asta e parerea mea. Sper ca te-am putut ajuta.

| Anxiousy a răspuns:

Daca te gandesti la ce o sa faci e clar ca o dai in bara rau de tot :)) www.fiibarbat.ro aici sfaturi despre prima intalnire si www.artaseductiei.ro, o saruti cand simti nevoia, nu e ceva programat. :))

| alex_4888 a răspuns:

Sincer, asta nu cred ca e o solutie... (gandeste-te ca ar fi o surpriza cam marehappy ) Eu spun sa stati pe o banca, sa vorbiti, si sa nu incerci sa pari ca esti cine stie cehappy Ea pe tine te place nu pe alte persoanelaughing Eventual iei doua sucuri (sau ce iti place tie si ei, mie poti sa-mi iei o berelaughing ) ceva si incerci sa fii cat mai placut pentru ea si sa nu folosesti limbajul care il ai cu baietiilaughing (stii tu la ce ma referlaughing )

| DianaDiia a răspuns (pentru alex_4888):

Ce-mi place raspunsu' tau.big hug
Bravohee hee :*