| Contulmeuestefacutdinplictiseala a întrebat:

Salut, am intrebat o fata daca vrea sa fie cu mine si a zis ca da (pe mess) si azi la 5 ne intalnim in parc...cand vine in parc ce sa fac? sa ma duc la ea si sa o sarut din prima? sau?
funda

3 răspunsuri:
| JustMusic a răspuns:

Pai ar fi indicat sa ii cumperi o flaore, un trandafir de preferat, sau/si o jucariemica de plus crede-ma majoritate fetelor sunt inebunite dupa jucarii de plus.La inceput ar fi bine sa incepi cu o imbratisare nu chiar cu un sarut, acesta ar merge la sfarsitul intalnirii.

| snooky97 a răspuns:

Madalina are dreptate.Fa-i o mica atentzie, nu conteaza cadoul, ci gestul.Pt inceput ofera-i o mica imbratisare prieteneasca, si poate un sarut pe obraz.Saruturile pasionale se fac la sfarsitul intalnirii! Succes!:*

suntserios
| suntserios a răspuns:

Du te cu o floare