| Lary240 a întrebat:

Am mintit cu ceva si as vrea sa spun adevarul, dar imi este frica sa nu imi pierd cele mai bune prietene, nu am mintit, mintit...doar am inflorit adevarul, si vreau sa spun adevarul, dar imi este feica sa nu le pierd! Ma poate ajuta cineva cu sfaturi?

Răspuns Câştigător
| Alcszusa a răspuns:

Sincer trebuie sa le spui adevaraul pentru ca de asta sunt prietenii adevarati sa te ierte si sa te inteleaga de ce ai facut asa ceva! Te vor intelege deoarece fiecare om spune cate o minciunawinking Asa daca nu am mai ierta micile minciuni spuse de catre diversi oameni ar fi numai dusmanii! Bafta! Funda?big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum depinde si ce le-ai zis.Dar daca nu e ceva foarte grav spune-le ca daca intr-adevar sunt prietenele tale nu le vei pierde.

| EuStiuToT a răspuns:

Frate daca chiar iti sunt bune prietene asa cum le numesti tu nu te vor abandona pentru o minciuna