| Alexutzu27 a întrebat:

Salut, am o întrebare fete/băieți.
Când fumați MARIA aveți cheful mai mare de sex sau doar mie mi se întâmplă?

13 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar cand fumati Ioana? Sau impreuna cu Ioanalaughing

| Violleta2022 a răspuns:

Dar Roxana ai incercat?
Fiindca-i mai buna ca Maria!

| Catrice a răspuns:

Maria e urâtă, MONA e mai frumoasawinking

| mastadont a răspuns:

Nu ești singurul. O partidă când ești pe maria e de vis pentru că acest drog îți amplifică oarecum senzațiile, mai ales orgasmul.

| rapandula a răspuns:

Bun troll, aproape era sa te cred.

| luffypk a răspuns:

Cred ca ti se pare tie, personal, nu am patit. Nu sunt mare consumator, dar poti face si alte lucruri interesante cand esti spart, nu neaparat sa faci sex, dar poti face tu asta si sa ne zici cum a fost...

| Dyanah a răspuns:

Nu prea

| dariasisi7 a răspuns:

Eu sunt fată și sincer, după ce fumez parcă am chef de orice, dar de sex nu.

| Alexutzu27 explică (pentru dariasisi7):

Sa mănânci dulciuri mâncare
Depinde s-o ce soi de maria fumezi

| BabaceaBinel a răspuns:

Buna dragutu dupa parerea meu nu trebuie sa te panicezi mie mi se-ntampla mai des atunci cand fumez drogul IOANA!

| AHBreak a răspuns:

Eu iau 0.4g cocaina pentru durata mai lunga cat si pentru performanta afundata in timpul actului sexual iar sotiei mele i se pare ca isi face efectul destul de bine