| HwsKi a întrebat:

Salut, am o prietena si cam ne iubim dar nu am curaj sa-i spun ca o iubesc. Ce sa fac?

8 răspunsuri:
| XxBlueRosexX a răspuns:

Fi barbat mergi la ea si spune-i tot ce simti...altfel s-ar putea sa ti-o fure altul.

| neutrino a răspuns:

Daca voi deja va cam iubiti si stie si ea acest lucru, asta inseamna ca ii poti spune linistit ca o iubesti, atunci cand va iubiti.

| Emilian65 a răspuns:

Fa-ti curaj si spune-i care este of-ul tau.

| LoveSleep a răspuns:

Continua sa-ti plangi de mila

| Doub a răspuns:

Va cam iubiti? Pai ori va iubiti ori nu?

| SkyPilot a răspuns:

Ofera-i o floare si fa-i unn compliment. Daca iti raspunde frumos, fa-ti curaj si spune-i.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gândește te ca, daca nu ii vei spune cele 2 cuvinte cat mai de curând, mai ales daca aveți si ceva timp impreuna, sunt șanse ca aceasta sa creadă ca, nu simți nimic.
Cum a spus cineva mai devreme, oferă i o floare, este un gest frumos. Fetele iubesc florile!
Începe sa i spui acest lucru printr un mesaj si ușor ușor fata in fata...
Sărut o, închide ochii si spune i...sau șoptește i la ureche happy

| sparkyy1990 a răspuns:

Fa-i un biletel frumos cu o inimioara in mijloc si scrie-i mare I LOVE YOU si il bagi in buzunar sau zii direct ce ai de zis, poate o sa iti tremure vocea un pic de emotii dar macar ai realizat ceva happy