| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am o problema.Imi dau drumul foarte repede, maxim 30 secunde-1 minut.Ce sa fac sa nu-mi mai dau drumul asa repede?

Răspuns Apreciat de Editori
| elina0103 a răspuns:

Probabil esti la inceput de drum. Fii relaxat si nu iti face griji happy
Cu timpul vei ajunge sa rezisti ceva mai mult. Experienta se căpăta treptat. Nu te forta. Incearca sa te abtii si joaca-te asa incat sa nu ajungi instant la ejaculare.
Vei vedea ca cu timpul, problema se va diminua si va disparea.

3 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Te rezolvi singur cu 2 ore inainte. si si daca ei o sa i se para prea repede, ii spui ca e asa de faina, ca nu ai rezistat, si ii promiti ca iti vei lua revansa. dar pentru asta trebuie sa inveti sa ii faci oral, e cea mai sigura cale de ao satisface fara efort, inainte de pozitiile clasice.

| mitzok a răspuns (pentru PsihoSex):

Hai sa zicem 10-12 ore, daca ejaculezi cu 4-5 ore inainte, lichidul preejaculator va contine spermatozizi

Răspuns utilizator avertizat
| Cineva888 a răspuns:

Sa fi gay