| dakon a întrebat:

Am o problemă
Îmi place de mai multe fete, adică sunt gelos din cauza lor, chit că am prietenă...
Mereu mi se întâmplă să îmi placă de o fată, ne facem relație și apoi îmi place de alta, până ajung sa o înșel...
Sunt un mare nenorocit, un prost care nu se poate abține. Mi-am înșelat aproape toate prietenele când am avut ocazia și asta mă face să mă simt ultimul om, bine, să fiu...
Nu știu ce să fac in legătură cu asta, vreau ceva sfaturi, cum sa fac sa nu mai fiu așa nenorocit.
Nu râdeți.
Mulțumesc. happy

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Dar ce vrei sa te insori? sa ai copii?

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Esti sincer in primul rand, pentru varsta ta te comporti normal, nu isi fa grija ca si ele te inseala

| dakon explică (pentru RAY):

Da
Foarte normal pentru vârsta mea, nici nu se putea mai bine, nu?

| RAY a răspuns (pentru dakon):

Dar ce vrei sa te insori? sa ai copii?

| Andreeush a răspuns:

Inseamna ca nu ai iubit cu adevarat o fata.

| Plato a răspuns:

Sa cauti una pe care o iubesti, nu o placi.

| Emma30555 a răspuns (pentru Plato):

Dacă o fata scria ce a scris el ai fii sărit în sus cu tot felul de jigniri.

| Plato a răspuns (pentru Emma30555):

Logic. Dar nici despre el nu am o parere mai buna, fii linistita. E aproape la fel de grav.
Cum o fata, in locul lui, ar fi fost... de moravuri usoare, asa e el un ratat.

| Emma30555 a răspuns (pentru Plato):

Sunt persoane care nu se pot îndrăgosti, nu au profunzime, asta este. Poate mai bine asa decât sa sufere, sau ma rog, se mai schimba lucrurile pe parcurs Eu nu cred ca e diferența mare între fete și băieți ca și comportament, gândire nici la lucruri bune, nici la rele, dar societatea are alte pretenții

| dakon explică (pentru Emma30555):

Da, ai perfecta dreptate. Nu e o diferență mare, de fapt, nu e o diferență. Dar nu există nici două persoane la fel.
Cum zice @Plato, el fiind o ușă de biserică, perfect curat fără greșeli, de asta își permite să jignească lumea. laughing

| WhatABeautifulDay a răspuns:

Poate nu esti tu facut pentru relatii. Doar pentru ca altii au nu inseamna ca iti doresti si tu una.

| Necunoscuta03 a răspuns:

Ba ar trebui sa iti alegi o fata de care iti place cu adevarat.Nu ca ai vazut o azi si maine esti deja impreuna cu ea. Daca stii ca iti fug ochii dupa alte fete, si esti deja cu una impreuna te desparti de ea si tot ea o sa sufere.Pai ce i asta? EU zic sa o lasi mai moale si sa nu te mai avanti asa in relatii

| dakon explică (pentru Necunoscuta03):

Faza e că mereu am zis că nu mă mai arunc așa în relații, dar no se puede, nu știu de celaughing
Pai asta ziceam, multe fete îmi plac cu adevărat... Dar parca totuși e una mai aparte
Mersi mult pentru raspuns