| gabbriel34 a întrebat:

am o problema mare sad sa va spun cum a inceput :acum cateva zile m-am certat cu prietena din cauza mamai sale pentru ca nu o lasa sa fim impreuna, din cauza ca spune ea ca sunt prea gelos ...nu ma intereseaza decat ea si ne-am certat mama ei i-a spus sa aleaga intr mine si ea si fosta i-a spus ca o alege pe ea sa nu o mai bata la cap, dar in gandul ei ea nu vroia sa se desparta de mine si pina la urma ne-am despartit, am plans pentru ca tin foarte mult la ea si acum o vreau inapoi dar am zis unele lucruri de care nu pot sa ma impac cu ea si nu pot sa accept ca mama ei nu ne lasa sa fim impreuna ca ea vroia sa fim impreuna dar fara stirea maicasii ...va rog mult ma ajutati? Multumesc! anticipat!

Răspuns Câştigător
| superdorex a răspuns:

E o situatia aiurea sa stii! Si tu de ce nu te stapanesti? Gelozia face mult rau intr-o relatie, o poate distruge, acum chiar vezi si tu! E greu sa renunte la maicasa ca te place pe tine, e mama ei si ca orice copil trebuie sa asculte de parinte cat inca mai depinde de el! Cred ca aici esti si tu de acord nu? E trist ca nu ai putut sa o convingi sa continuati sa va vedeti! Dar asta e viata, prea multe oprelisti face o relatie sa devina imposibila! Asa ca viata merge inainte da? Vei vedea ca va apare si fata care sa te iubeasca neconditionat si care sa nu renunte la tine asa de usor! Multa bafta si tot inainte da?

| gabbriel34 explică (pentru superdorex):

Multumesc de ajutor de sfat! Dar un inger mi-a aparut azi in cale si mi-a zis vrei sa ne impacam. :X si normal am zis da

2 răspunsuri:
| Diabl0 a răspuns:

1. Fugiti in lume amandoi.
2. Ia-o acasa la tine, faceti nunta.
3. Cauta-ti alta tinere.

Succes, o sa ai nevoie.