| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am o problema..pentru mine este o problema si nu reusesc sa ii gasesc rezolvarea..Am prietena de ceva timp, peste 2 ani, insa pana acum nu am facut dragoste, eu sunt mai mare decat ea si simt o mare nevoie, in trecut subiectul asta il discutam frecvent, insa acum nici macar nu il mai discutam. Avem o relatie foarte frumoasa doar ca nu se intampla si acest lucru in ea, nu vreau sa o insel, insa uneori simt o nevoie foarte mare si nu stiu ce pot face. Aveti vreun sfat?

Răspuns Câştigător
| 4BubaNeagra a răspuns:

Tu fa-ti datoria de baiat si incearca, daca ea nu vrea, nu vrea si asta e, o sa-i vina timpu. imi place sa fiu optimist big grin

| anonim_4396 explică (pentru 4BubaNeagra):

Asta am sa fac, multumesc! Si mie imi place sa fiu optimist, am adresat intrebarea ca asa am simtit, sa vad ce pareri au si altii, ma bucur ca ati raspuns si ca am vazut unele pareri! big grin probabil simt eu nevoia mult mai mult decat ea si asta e problema, o sa incerc sa fiu altfel, sa vad ce reusesc!

12 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Esti un fraier pentru ca stai ca lacheul dupa ea

| DelphhiN a răspuns:

Incearca sa vb cu ea deschis...si vezi atunci.

| Alcyon a răspuns:

Cati ani are fata? Daca are 18+, nu vad care-i problema. E ciudat ca nu simte nevoia. Poate ca nu mai e atrasa de tine.

| Lawliet14 a răspuns:

In primul rand, cati ani aveti si daca doriti sa va casatoriti?

| 4BubaNeagra a răspuns:

DA! Ai incercat vreodata sa faci dragoste cu ea si te-a refuzat? straight face. Daca da, explica-i situatia, si daca nici asa nu intelege, fa-ti nevoile cu alta!

| 4BubaNeagra a răspuns:

Daca nu merge nici asa, inseamna ca tu o cresti, si o sa ti-o F... altu, scuza-ma de expresie, dar deschide ochii!

| anonim_4396 explică (pentru 4BubaNeagra):

Ar fi cea mai mare dezamagire a mea sa se intample asta, dar eu am incredere ca nu ne vom desparti si ca pana la urma o sa vrea, trebuie sa vina momentul ala.

| Dima_Alexandru_1994 a răspuns:

Man inprimul rad depinde si cati ani aveti daca ea are 14 ani e normal sa nu vrea in aldoilea rand expicai ca noi baieti avem anumite nevoi si daca tot nu vrea si nu vrei so pierzi du-te frate la curve fara ca nimeni sa nu tie si ti se rezolva problema

| anonim_4396 explică (pentru Dima_Alexandru_1994):

Nu, am trecut de mult timp de varsta de 14 ani ..Si da, am incercat, dar nu merge ..Nu pot sa ma duc la altcineva, adica ma simt ciudat, vinovat intr-un fel.

| Dima_Alexandru_1994 a răspuns (pentru anonim_4396):

Man acuma nu vreau sa par trol dati zic ca de la barbat la barbat uite incearca asta cheamo la tine odata cand esti singur acasa pune si tu un film ceva romantic dar sa aiba si scene de sex incearca so exciti prin mangaieri saruturi vorbe fa-o sa se incalzeasca si poate merge na nu stiu ce sa-ti zic nu am avut pana acuma acesta problema cu o fata P.S nu sari pe ea sai dai viol ca nu e ok laughing

| anonim_4396 explică (pentru Dima_Alexandru_1994):

Man, am facut asta de multe ori laughing am avut noi asa"unele interactiuni", daca ma intelegi, inainte eram activi asa intr-un fel, nu stiu sa iti explic, dar acum s-a schimbat, e invers, cand eram mai mici eram mai activi, iar acum nici macar nu mai aduc asta in discutie. Si simt nevoia, dar nu o pot convinge deloc, ea nu simte ca vrea sa faca.