| ViPerXDs a întrebat:

Salut, am o problema putin persoanala pe care mi-e greu sa o discut f2f, deci, astazi am fost la o fata acasa, amandoi stiam ce o sa se intample, problema a fost ca efectiv nu mi s-a sculat, oricat am incercat nu am reusit si tanjeam dupa fata asta de ceva timp si idk, m-am dus la baie cu gandul da a rezolva problema, sa ii dau de cap, if u know what i mean si... relativ am reusit sa o scol doar prin masturbare, dar una foarte scurta deoarece dupa cateva secunde de masturbare, circa 1 minut sau doua, mi-am dat drumul, care credeti ca e problema?

Răspuns Câştigător
| 1Me9 a răspuns:

Probabil erai foarte excitat, de aceea nu ai putut, timiditatea poate si a bagat si ea coada, zic sa te calmezi si sa nu lungesti chichitele, sa incerci sa o faci cat mai rapid, pentru a nu pierde erectia, foarte multi prieteni imi spuneau despre fix aceeasi problema.

Fii mai calm, stiu ca e nasol, dar incearca sa treci cat mai repede la actul propriu-zis, cu timpul o sa iti dispara aceasta problema.

De curiozitate, cati ani ai?

10 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Experienta zero, relaxare minima, programare la greu. Cum sa-ti iasa? Sexul inseamna si relaxare.

| RoCkKiD a răspuns:

Din cauza stresului, se intampla de multe ori, tot ce trebuie sa faci e sa vorbesti cu fata ca sa inteleaga ca esti putin ingrijorat, sa tragi aer in piept si sa iti amintesti ca nu e nici o graba.

Incercati sa pertreceti putin timp in pat, nu neaparat dezbracati si sa va concentrati pe voi pana te calmezi, erectia va veni de la sine si fara stimulare langa ea.

| HadesSs a răspuns:

Daca faci sex dupa felul cum scrii, doua cuminte in romana, doua in engleza nu o sa iti iasa niciodatalaughing

| ThyDoom a răspuns:

Graba strică treaba ''my friend''.

| Andreeush a răspuns:

Totul a fost din cauza emoțiilor, a sttesului.

| Crackman a răspuns:

Emotie

| corbulalbrosu a răspuns:

Citeste urmatorul raspuns fiindca se potriveste ca o... manusa intrebarii tale big grin : ''. dupa cateva secunde de masturbare, circa 1 minut sau doua, mi-am dat drumul, care credeti ca e problema?
Lipsa ""Experientei sexuale"" poate fi considerata ca fiind de fapt denumirea corecta a problemei cu care te confrunti. Experienta in materie de sex, se dobandeste si acumuleaza in timp, in urma a cat mai multe acte sexuale, care sa fie intretinute in mod cat mai constant si pe cat posibil cu una si aceeasi partenera. Chiar si daca vei reusi sa respecti conditiile amintite, uneori este nevoie sa treaca cativa ani pentru a putea sa te declari multumit de capacitatea de a-ti coordona, controla si retine ejacularea atat timp cat doresti, incat sa fii tu insuti multumit de prestatia ta. Sanatate!

| ViPerXDs explică (pentru 1Me9):

18, nu baga in seama contul, e facut acum mult timp rolling on the floor, and thanks a lot man

| 1Me9 a răspuns (pentru ViPerXDs):

Da, mi am dat seama, e din 2011.Ideea e ca multi trec prin ce treci tu, chiar baieti de 19-20 mi-au zis, eu tot 18 ani am, mi am inceput viata sexuala la 14 ani, aproape 15, fara vreo 2-3 luni, cu o fata care culmea, avea experienta, de asta probabil nu am avut problema cu asta, pentru ca lipsa experientei duce la asta, cred, cel mai probabil.
Nu e o rusine, avem timp de toate in viata asta! Ti-am zis, treci repede la actul propriu-zis, nu o lungi, asta a fost concluzia pe care au tras o toti baietii care au patit-o, care e chiar foarte logica!

| Violleta2022 a răspuns:

Cand iti obisnuiesti penisul cu mana, de la prea multa masturbare, nu mai ai erectii la fete.
Ia-o mai usor cu masturbarea si incet-incet, vei avea si sex cu fetele.