| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am o relație cu o fata de doua luni insa nu ne-am întâlnit deoarece părinții ei nu sunt de acord cu relațiile, deci am vorbit doar pe rețelele sociale. Ideea e ca trebuie sa astept un an ca sa pot sa ma vad cu ea. E posibil sa se plictisească de mine sau eu de ea in intervalul asta?

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sincera sa fiu nu vad nici un fel de relatie aici, doar pierdere de vreme si discutii intre doi copii.
Dupa cum vad tu ai cam 15 ani jumate si probabil ca fetita aia este mult mai mica ca tine, daca parintii nici macar nu-i permit sa va vedeti.
Cat despre plictist, nu are cum sa se plictiseasca cineva de ceva ce nu a vazut niciodata!
Cred ca tu nu realizezi ca de fapt nu-i vorba de nici o relatie aici, doar flirt si timp irosit, odata ce fetita aia este strict supravegheata de parintii ei si nu vi se permite sa va intalniti si cunoasteti.
Cauta-ti o fetita in orasul tau si nu mai astepta nimci din partea asteia.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, este posibil. Ochii care nu se văd se uită.

| Goete a răspuns:

Nuuu, asta e Imposibil.
Hai spune sincer, tu ce crezi?
De ce vrei sa te mintim

| Goete a răspuns:

Ma intreb eu daca fata asta sta tot timpul inchisa in casa?
Adica e imposibil sa nu va puteti intalni daca vrea

| BlonduDePeScara a răspuns (pentru Goete):

Nu sta închisă in casa, e o distanta de 18 km intre noi, merge la școală si urmează sa vina la liceul meu anul viitor are 15 ani si e a 8 a pentru ca mna au dat o părinții ei mai tarziu la școală. M am întâlnit o singura data cu ea cand a venit la mine in cartier la o mătușă si a fost totul frumos.

| Goete a răspuns (pentru BlonduDePeScara):

18 km, si n-ai bicicleta?
Sau nu este autobus?
Asteapta un an ca Tolomacul ca altceva nu iti pot spune daca alta solutie nu vezi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Să aștepți 1 an ca să te vezi cu ea când fuge de acasă la 18 ani sau care e motivul să aștepți 1 an? Caută alta și cu cea de acum termină relația pe internet chiar de azi.

| BlonduDePeScara a răspuns (pentru anonim_4396):

Ideea e ca e singura cu care chiar am o conexiune si nu prea simt că e om sa fac asta

| BlonduDePeScara a răspuns (pentru BlonduDePeScara):

Ok*

| ShadowBlitzE a răspuns:

Da
E foarte posibil
Lol

| VMarceline a răspuns:

Asta nu se numește "relatie", relația este în realitate nu pe rețelele de socializare. Încearcă sa vorbești cu mai multe fete, pierzi un an degeaba.