| Andrei0098 a întrebat:

Salut. Am reusit sa-mi decalotez acum cateva luni penisul in totalitate. Am facut sex cu prietena mea si am realizat ca-mi dau drumul foarte greu. Nu am reusit niciodata sa ma termin in ea. Prima data o ora si ceva. A doua oara 40 de minute si eram pe cale sa-mi dau drumul dar eram in criza de timp deoarece trebuia sa plec

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Ti-as recomanda sa mergi la o consultatie la un UROLOG, fiindca fimoza pe care o ai iti va produce numai neplaceri si insatisfactii sexuale.
Ma si mir cum ai putut sa ai sex cu fimoza... dar te sfatuiesc sa mergi de urgenta la medic.

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Și care e întrebarea de fapt?

| ywar a răspuns:

Candva, foarte demult am avut si eu o astfel de experinta. Mai tarziu am inteles ca era persoana total nepotrivita pentru mine.
O puneam in ce pozitii doream eu. Ea avea orgasme dupa orgasme, eu nu simteam mai nimic. Era un semn ca ceva este in neregula.
Si am lasat-o. Ce bine si ce intelept a fost. M-am grabit cand am acceptat relatia cu ea, dar mi-am asumat.
Intelege semnele pe care ti le da corpul tau. E important.

| PRINTESAPOMPOASA a răspuns:

Eu zic sa iti iei una noua am facut si eu la fel recomand!