| CoCu_Teo_2001 a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor. De cand a inceput anul scolar imi place de o fata si as vrea sa o sarut dar imi este teama( am 15 ani). Nu am facut asta niciodata si nu stiu cum se saruta.Eu cu ea ma inteleg foarte bine, ma iau in brate cu ea. vorbim in fiecare zi, o mai pup din cand in cand pe obraz.I-am si spus odata ca nu m am sarutat niciodata.Deci, cum pot sa o sarut? Ce ar trebui sa fac? Trebuie sa ii zic ceva? Imi este frica ca daca o sa refuze sa se sarute cu mine.( stiu ca e o intrebare penibila dar mna. si apropo, ignorati poza de profil pentru ca e din 2013.)

Răspuns Câştigător
| Întotdeuna2 a răspuns:

Salut: dacă ai spus că ai mai pupat-o și nu ți-a zis nimic până acum, înseamnă că e de bine pentru tine, iar cu treaba cu sărutul, eu zic să o iei ușor să o săruți, oricum, dânsa (în sinea ei) așteaptă așa ceva de la tine. Fără emoții Teo, și ai să vezi că o să îi placă, mult succes frate.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Întotdeuna2):

Saraca fata bineinteles ca accepta aia asteapta ca disperata sa ii bage asta limba in gura si asta e speriat halele maica sfantaaaaa

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Pana iti faci tu curaj sa o saruti vine unul cu tupeu ca mine si baga limba in gura si ti-o furawinking ori incetez cu atitudinea asta de muiere ori ramai in friendzone

| WaterDrop a răspuns:

Invit-o undeva, creeaza un moment placut, tine-o in brate, redu tonul vocii (adica sa nu-i tipi in ureche) ca sa se apropie cat mai mult de tine sa te poata auzi, uita-te cand la ochii ei cand la buze si apoi sarut-o (grija doar sa nu te apleci prea rapid sa-i spargi nasul laughing )

| betibeti50 a răspuns:

Sarutul nu se invata, vine din interior, asa cum simti, pur si simplu.

| Ombladoana a răspuns:

Pfff...Gaseste momentul potrivit, cand sunteti doar voi doi.Probabil dupa ce discutati ceva, pauza aia cand va priviti unul pe celalalt s-ar putea sa fie momentul perfect...Sau poti sa faci ceea ce simti, fiindca din ce zici tu, reiese ca ii esti drag si nu o sa refuze.Bafta! happy