| user123456789 a întrebat:

Am si eu o întrebare. As vrea să decalotez penisul pentru a spăla bine capul penisului cu săpun, cand trag de pielea aceea în jos (prepuţ bănuiesc că este) nu mă doare deloc în stare flească, dar dacă as trage pană la capăt mă va durea/ustura? Ţinand cont că nu am mai făcut asta pană acum? Precizez că am 15 ani.

2 răspunsuri:
| Kennedy95 a răspuns:

Prietene in cazu asta recurge mai des la masturbare si in erectie freac-o usor usor de multe ori pana la capat, e mai dureros la inceput dar cu timpu se largeste pielea, toti am trecut prin asta

| nick7856 a răspuns:

Pai cred ca e din cauza ca nu ai mai facut asta, asa am patit si eu, dar te vei obisnui. happy