| ionutz_2562 a întrebat:

Salut.Am si eu o intrebare:d. Mie imi place destul de mult de o fata si am observat ca si ea are "sentimente " pentru mine. Vorbeste frumos, se pune langa mine, are o privire de indragostitalaughingma rog. Dar nu sunt sigur 100% ca e singura.Eu ma gandesc ca vrea sa isi bata joc de mine si nu vreau sa fac ceva greseala sa o intreb si ea sa rada sau ceva.Ca o cunosc de cand eram mici.Ma puteti ajuta cu un sfat va rog?:d

Răspuns Câştigător
| Helpmeeveryday a răspuns:

Pai, ar trebui sa iti iei inima in dinti si sa o intrebi.Nu o sa afli niciodata daca nu o intrebi.
Bafta!

3 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Afla intai daca are prieten si dupa apropiete si tuh de ea punete si tuh langa ea zambetei. si dupa cand o sa vb mai mult si da mai mulgte semne poti sa ii spui.

| Sicmao a răspuns:

Sau poţi să întrebi o prietenă de-a ei dacă nu are prieten.

| ionutz_2562 explică:

Ms.